Як досягти сили свого вищого Я

Думка про те, що особиста Бого-присутність – завжди з кожним з нас, не нова. Протягом століть люди бачили Присутність Бога. Вони описували його як світло, міць і велич. Це зірка, що вела трьох волхвів на пошуки немовля Христа. Це стовп світла, який вказував шлях дітям Ізраїлю під час їх блукань по пустелі. Це велич Бога, явлена Мойсею, пророкам і містикам.

Це – Тіло Істини, назване буддистами «безмежністю». «Тибетська книга мертвих» повідала нам, що Тіло Істини являється людям після смерті як «океан світла».

Відчуваючи себе єдиним із Присутністю, відчуваєш єднання із самим життям.

У цій книзі ви прочитаєте про спеціальні техніки, які введуть вас у стан єднання з цією Присутністю – вашою Я Є Присутністю. Це стан знання, співпричетності, згадування. Ви можете застосовувати такі техніки, незважаючи на вашу релігійну приналежність або духовну практику. Перебуваючи в злагоді з Я Є Присутністю, ви можете притягувати до себе все, що побажаєте: від продуктів харчування й одягу до нових друзів і геніальних думок. Ще краще, якщо ви навчитеся входити в стан єднання за своєю волею та пізнавати радість, мир і підтримку, які подаровані вам по праву народження, як синам і дочкам Бога.