Як працювати з ангелами

Кожен чув історії про ангелів, які буквально відтягують людей від краю прірви і поїздів, що несуться назустріч, попереджають про небезпеки, допомагають приймати відповідальні рішення, втішають, освічують і зцілюють.

Але як можна отримати допомогу ангелів? Ви на порозі того, щоб дізнатися про це і встановити взаємовідносини з ними, бо варто тільки покликати - і вони дадуть відповідь.

Ви прочитаєте про те, які особливі прийоми використовували люди, щоб отримати від ангелів повчання і натхнення, а також про те, як ангели допомагали їм у всьому - від дрібних життєвих справ до чудесних зцілень на шляху вищого спасіння.

Перше, що потрібно зрозуміти, – хто такі ангели і чому вони відповідають на наші молитви. Для Бога вони, що промені для сонця. Бог створив ангелів для надання допомоги і служіння людям. Відповідь на наші молитви – мета їх існування.

Хоча ми живемо в матеріальному світі, у нас є особливий зв’язок з Богом через Його ангелів.

І в кожному з нас живе частинка Бога, божественна іскра, що дозволяє просити ангелів про допомогу і чекати результатів. Ангели буквально чекають, щоб ви дали їм завдання, бо існує правило, яке рідко порушується: вони не втручаються в наш світ до тих пір, поки ми не будемо просити їх зробити що-небудь.

Пам‘ятайте про це, вивчаючи даний план десяти етапів, щоб ангели почали працювати на вас.